Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zostań sędzią piłkarskim

14.11.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Interesujesz się piłką nożną? Chciałbyś przeżyć mecz z innej perspektywy? Oglądałeś występy Szymona Marciniaka w Lidze Mistrzów i zamarzyła Ci się kariera sędziego piłki nożnej? Zgłoś się na kurs sędziowski i rozpocznij karierę jako arbiter.

Okazja do tego jest idealna, bowiem Wydział Sędziowski Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozpoczął nabór kandydatek i kandydatów na kurs sędziów piłki nożnej. Spotkania poprowadzą sędziowie międzynarodowi, ekstraklasy i pierwszej ligi. Dokładnie poznasz przepisy piłkarskie i dowiesz się jak wygląda praca arbitrów „od kuchni”. Jako sędzia za swoją pracę będziesz otrzymywać wynagrodzenie.

Wykłady będą się odbywać co tydzień. Rozpoczną się w sobotę, 20.01.2018 r., a miejscem spotkań będzie Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej 12 w Łodzi.

Kompletne zgłoszenie musi zawierać oświadczenie o niekaralności, a także wypełniony formularz. Dokumenty są do pobrania na stronie: www.lzpn.org. Należy je zeskanować i wysłać na adres e-mail: obsadowiec@gmail.com.

Koszt udziału w kursie wynosi 220 zł, a wpłaty należy kierować na konto Wydziału Sędziowskiego (09124025391111001021909776) w tytule wpisując „Kurs na kandydatów 2018”. Każdy z uczestników otrzyma książkę z najnowszymi przepisami.

Szczegóły ws. kursu można znaleźć na stronie: www.ws.lzpn.org, a także www.lzpn.org. Pytania można kierować pod e-mail: obsadowiec@gmail.com.

Translate »