Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Aleksandrów Łódzki po raz kolejny Samorządowym Liderem Edukacji

11.12.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, będące symbolem polskiej kultury i nauki, okazało się po raz kolejny miejscem sukcesu Aleksandrowa Łódzkiego!!! Nasza Gmina zdominowała tegoroczną Galę Samorządowy Lider Edukacji, otrzymując nie tylko nagrodę główną, ale również dwie nagrody nadzwyczajne!!!

– Szczególne wzruszenie i radość wywołała w moim sercu nagroda specjalna dla Naczelnika Wydziału Edukacji Kultury i Sportu UM – Hanny Bedy, która znalazła w gronie trzech najlepszych szefów kierujących oświatą w Polsce…! Zawsze podkreślałem, że mam szczęście do wyjątkowego zespołu ludzi, którym kieruję a Hania jest tego najlepszym przykładem… Bez niej trudno mi wyobrazić sobie realizację tych wszystkich fantastycznych innowacyjnych działań, których dokonaliśmy w ostatniej dekadzie w aleksandrowskiej edukacji, kulturze i sporcie!!! Brawo Aleksandrów Łódzki, brawo Hania Beda!!! – powiedział burmistrz Jacek Lipiński.

Nasza gmina od lat jest bardzo wysoko oceniana w konkursie „Samorządowy Lider Edukacji” i nie pierwszy raz zdobywamy ten tytuł. Tym razem jednak szczególnie doceniono osobę, bez której tych sukcesów mogłoby nie być, czyli panią Hannę Będę – Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. Zdobyliśmy również wyróżnienie nadzwyczajne „Lidera Bezpieczeństwa w Oświacie, przyznawany samorządom za szczególnie innowacyjne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo dzieci w szkole.

Translate »