Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Aleksandrowskie licytacje dla hospicjum

22.02.2021
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Pomagamy dokończyć budowę ośrodka hospicjum w Zgierzu, by nieuleczalnie chorzy pacjenci mogli otrzymać profesjonalną pomoc i swoje ostatnie dni przeżyć w domowej atmosferze, z poszanowaniem godności i intymności. Dziś rozpoczynają się trzy aukcje przedmiotów, których fundatorem jest Aleksandrów Łódzki. Dochód z licytacji tych przedmiotów w całości trafi na budowę hospicjum.

Pierwsza licytacja dotyczy bardzo dobrej rakiety do tenisa ziemnego HEAD PCT SPEED TITANIUM. Rakieta waży 295 g, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Doskonale nadaje się dla chcących rozpocząć swoją przygodę z tenisem lub dla tych, którzy już grają.

Druga licytacja to prawdziwa gratka dla wszystkich kochających muzykę i winyle: dwa wyjątkowe, limitowane zestawy. Pierwszy to prawie 2,5 godziny doskonałej muzyki na 3 płytach winylowych i 23 piosenki legendarnego zespołu PINK FLOYD w zupełnie nowym remiksie. Drugi zestaw płyt — „Gimme Some Truth.” — zawiera 36 utworów Johna Lennona na 4 winylach.

Trzecia „aleksandrowska” licytacja to wielki zestaw na długie wieczory, zawierający: grę MONOPOLY edycja MEGA, grę MILIONERZY Gold, pięknie wydaną ilustrowaną pracami znanej polskiej artystki Anny Halarewicz powieść Margaret Mitchell „Przeminęło z wiatrem” wydawnictwa Albatros oraz wyjątkowe wydanie trzech słynnych powieści mafijnych Maria Puzo — „Ojciec chrzestny”, „Sycylijczyk” i „Omerta”. Wstęp do tej ostatniej pozycji napisał Francis Ford Coppola.

Dodatkowo do każdej aukcji dołączony jest zestaw aleksandrowskich gadżetów: piękny czarno-złoty ceramiczny kubek z korkową przykrywką, w takich samych kolorach notes z bambusowym długopisem, ekologiczny pojemnik na posiłek wykonany z otrębów oraz żółta torba termiczna.

Fundatorem rakiety do tenisa, zestawów płyt winylowych oraz zestawu na długie wieczory (gier i książek), a także pozostałych gadżetów  jest Aleksandrów Łódzki.

Osoba, która wylicytuje ten zestaw, powinna zgłosić się do Hospicjum, by uzyskać dokładne informacje na temat wpłaty i odbioru wygranych przedmiotów.

Licytacje znajdziecie pod linkami:

https://bit.ly/3upv2F8

https://bit.ly/2MhDXXU

https://bit.ly/2OSo2Qy

 

Translate »