Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Aqua aerobic tylko dla pań

03.09.2018
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Chcesz utrzymać wakacyjną formę? A może dopiero zamierzasz być „fit”? Dobrze trafiłaś! Jeśli dodatkowo lubisz wodę — przyjdź koniecznie! Zapraszamy Cię do udziału w zajęciach z aqua aerobiku. Poprowadzi je profesjonalna instruktorka Sylwia Haładzińska.

 

Wystarczy zgłosić się do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Można go także pobrać w formie elektronicznej — ze strony www.aleksandrow-lodzki.pl (pod tekstem) lub z profilu FB @AleksandrowLodzkiOfficial, ale złożyć go trzeba w wydziale. Inicjatorem tych zajęć jest Stowarzyszenie Aleksandrowskie Forum Społeczne.

— Wiele kobiet dopytywało o możliwość uczestniczenia w zajęciach z aqua aerobiku — mówi Ewa Gemza z AFS. — Kilkanaście z nas już od jakiegoś czasu chodzi na „ćwiczenia w wodzie”. AFS poprosił burmistrza o możliwość dofinansowania takich zajęć i udało się! W zajęciach będzie mogło wziąć udział blisko 60 pań!

Warunki uczestnictwa są bardzo proste: trzeba być mieszkanką gminy Aleksandrów Łódzki oraz złożyć stosowny formularz zgłoszeniowy w wydziale promocji (pl. Kościuszki 4). Za każde zajęcia — a zaplanowano ich 15 w tym cyklu — trzeba będzie też zapłacić 5 złotych. To jedyny koszt, jaki ponosi uczestniczka, bowiem do akcji przychylił się również dyrektor Krytej Pływalni Arkadiusz Cichecki, dając uczestniczkom bardzo korzystne zniżki 😉

— Zapisy ruszają od poniedziałku 3 września — mówi Iwona Dąbek, sekretarz Gminy Aleksandrów Łódzki. — Dla chętnych przygotowano miejsca w trzech grupach. Pierwsza z nich zajęcia będzie mieć we wtorki o godz. 19.30, dwie pozostałe w środy — o godz. 19.00 i 20.00.

Aqua aerobic rusza 10 września, a ostatnie zajęcia w tym cyklu odbędą się 18 grudnia. Zapraszamy wszystkie chętne panie! O powodzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. (red.)

Regulamin_Aqua aerobic 2018

Formularz zgłoszeniowy_Aqua aerobic 2018

Translate »