Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Będzie kolorowo, futrzaście i wesoło!

05.10.2017
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Koncert Stwora Głodomora to występ przesympatycznych kudłatych stworzeń, głodnych wiedzy i zabawy z dziećmi: Stwora Głodomora, Cytryna i Rózi.

Już za półtora tygodnia zapraszamy na program muzyczno-lalkarski stworzony specjalnie dla Najmłodszych. Program wykonywany przez opolski Tercet 4-MATION — laureatów programu „Szansa na sukces” i uczestników wielu projektów muzycznych. W programie Stwory wykonują swoją tytułową piosenkę „Poznaj Stwora Głodomora”, a także największe przeboje muzyki dziecięcej. To widowisko to nie tylko muzyka i futrzaste stwory, ale także bogaty świat fantazji i troszkę nauki. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci — głównie przedszkolaków, ale i te nieco starsze będą się zapewne świetnie bawić.

Koncert Stwora Głodomora odbędzie się 15 października o godz. 10.00 w Sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury (ul. 1 Maja 17/19 w Aleksandrowie Łódzkim) z inicjatywy Stowarzyszenia Aleksandrowskie Forum Społeczne. Projekt zostanie zrealizowany z budżetu Gminy Aleksandrów Łódzki w ramach budżetu obywatelskiego. Wstęp oczywiście bezpłatny! (bez)

Translate »