Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Biała sobota – bezpłatne konsultacje z lekarzami

01.10.2018
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności

Najlepsze warunki i opieka i tak nie sprawią, że miejsce to da się polubić. Szpitalne korytarze to ostateczność, dlatego tak ważna jest profilaktyka – by po prostu tu nie trafić. I do tej profilaktyki będą Państwa zachęcać specjaliści wojewódzkiego szpitala w Zgierzu.
A porozmawiać będzie można podczas białej soboty. To akcja zorganizowana we współpracy aleksandrowskiego samorządu i wojewódzkiego szpitala.
Każdy nie tylko senior, kto chciałby porozmawiać ze specjalistą będzie mógł zapisać się na takie konsultacje osobiście w biurze rady miejskiej lub pod numerem telefonu 42 270 03 26 .
W sobotę 6 października do Państwa dyspozycji będą specjaliści od gastroenterologii oraz neurochirurgii. Ci pierwsi zachęcają pacjentów z następującymi dolegliwościami.
I podczas właśnie takich konsultacji będzie można dowiedzieć się gdzie należy się udać, jakie badania wcześniej zrobić. Podobne spotkanie przebiegać będzie u neurochirurga.
Aleksandrowska biała sobota powiązana będzie z głosowaniem w ramach budżetu obywatelskiego województwa Łódzkiego gdzie tegoroczne zadania dotyczą właśnie dwóch wymienionych specjalizacji. Projekt z numerem 180 dotyczy zakupu urządzeń do gastroskopii i kolonoskopii.
z kolei projekt z numerem 118 dotyczy zakupu nowoczesnego aparatu do kriolezji i byłby to jedyny taki sprzęt w województwie łódzkim.
Wojewódzki budżet obywatelski rusza 1 października . Głosować będzie można przez miesiąc na stronie bo.lodzkie.pl Zachęcamy zatem do oddawania głosów jak i do zapisywania się na konsultacje w ramach białej soboty.

Translate »