Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Bieg „Policz się z cukrzycą”

31.12.2019
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Do tradycyjnych noworocznych postanowień jak najbardziej warto dołączyć działania podejmowane dla zdrowia. Jednym z takich działań z pewnością może być udział w biegu „Policz się z cukrzycą”.

W ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12 stycznia 2020 r. odbędzie się III Bieg Aleksandrowski oraz Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą”. Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy na temat cukrzycy i profilaktyki oraz promocja aktywnego trybu życia. Bieg to także doskonała okazja do tego, aby w nowym roku zacząć swoją przygodę ze sportem i rekreacyjnym bieganiem.

Wyznaczona trasa nie jest zbyt wymagająca, bowiem wynosi zaledwie 2 km. Start, meta oraz cała trasa biegu ulokowane zostały w parku miejskim. Podczas III biegu na startujących czeka kilka niespodzianek. Tym razem organizatorzy zdecydowali, że będzie to bieg… z przeszkodami.

Zapisy na bieg tylko elektronicznie! Liczba miejsc (i medali — dla każdego zarejestrowanego uczestnika) ograniczona! Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: https://tiny.pl/t2kk8

Regulamin biegu można znaleźć na: Regulamin_biegu_WOSP 2020
Już 12 stycznia widzimy się na starcie! 🙂

Translate »