Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Copa Aleksandrów 2018 za nami!

24.09.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

V edycja Copa Aleksandrów Łódzki o Puchar Burmistrza Jacka Lipińskiego za nami. Zwyciężyła drużyna z naszego miasta o nazwie SN SP1 Team Aleks. W meczu finałowym z łódzkim Gethelp.pl padł remis i po karnych Aleksandrów okazał się górą.

Copa Aleksandrów Łódzki ma już swoją historię. Pięć lat temu po raz pierwszy zagrano w zawodach, które mają charakter rywalizacji przez dwa dni. W pierwszym odbywają się mecze grupowe na dwóch aleksandrowskich Orlikach, w drugim faza pucharowa na stadionie im. Włodzimierza Smolarka. Zawody charakteryzują się niezwykle przyjazną atmosferą i grą fair-play oraz barwnymi nazwami drużyn. Turniej jest okazją, by pasjonaci piłki nożnej mogli miło i sympatycznie spędzić czas wraz z rodzinami. Tradycją jest już losowanie zespołów do poszczególnych grup, które odbywa się na antenie Telewizji Aleksandrów. Losowania oczywiście dokonał burmistrz Jacek Lipiński.

W tegorocznej edycji do fazy pucharowej awansowało tradycyjnie osiem drużyn z dwóch grup. W meczu o trzecie miejsce AKS Joker wygrał z OSP Bełdów 3:2. Natomiast w wielkim finale padł remis 3:3 i zwycięzcę Copa Aleksandrów Łódzki 2018 rozstrzygnięto po karnych. Wygrała drużyna SN SP1 Team Aleks, pokonując łódzki Team Gethelp.pl.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Pastusiak (SN SP1 Team Aleks), najlepszym bramkarzem turnieju Kacper Gałęcki (SN SP1 Team Aleks).

Najlepszy zawodnik OSP Bełdów: Marek Czapliński
Najlepszy zawodnik AKS Joker: Gabriel Horoszkiewicz
Najlepszy zawodnik SNS SP1 Aleks: Marcin Boras
Najlepszy zawodnik Gethelp.pl: Mateusz Spychalski
Najbardziej doświadczony zawodnik: Jacek Kuc (OSP Bełdów)

Klasyfikacja końcowa:
1. SN SP1 Team Aleksandrów
2. Team Gethelp.pl Łódź
3. AKS Joker Aleksandrów
4. OSP Bełdów
Uczestnicy Copa Aleksandrów: Bella Pabianice, Handicaps Aleksandrów, Szczaw Chryzantemy, Dream Team Aleksandrów, Przepraszamy Że Gramy Łódź, Sanki w Plecy.

Nagrody i puchary wręczali: sekretarz Aleksandrowa Łódzkiego Iwona Dąbek, radna sejmiku województwa łódzkiego Ilona Rafalska, dyrektor MOSiR Arkadiusz Cichecki oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Małgorzata Grabarczyk.

Nagrody ufundowali:
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim
Euzebiusz Smolarek
Centrum Ubezpieczeń Agnieszka Sadowska
Restauracja Kamienica 6 w Aleksandrowie
Pizzeria Presto w Aleksandrowie
Pub Pawilon w Aleksandrowie
Firma Odzieży Sportowej Tomadex w Aleksandrowie.

Translate »