Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Cosmetomat w Aleksandrowie

30.07.2019
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Aleksandrów Łódzki to pierwsze miasto w Polsce, które zaprosiło zespół Cosmetomatu do zaprezentowania swojej ekologicznej oferty.

 

Młody i energiczny zespół Cosmetomatu z Poznania, chce stworzyć nową jakość robienia zakupów. Zapraszamy Was, mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego, by wspólnie z nami dążyć do celu, jakim jest zmniejszenie zużycia jednorazowego plastiku!
Innowacyjne podejście i troska o środowisko zaowocowały stworzeniem rozwiązania, które już niedługo pojawi się, miejmy nadzieję, w całej Polsce! Inicjatywa, choć nowa, szybko zaczęła wzbudzać zainteresowanie rzeszy konsumentów, dla których ważna jest idea „zero waste”, czyli ograniczania produkcji odpadów.
Chcemy pokazać Wam, jak proste może być kupowanie środków czystości. Tworzymy wygodny w obsłudze automat, w którym będziecie mogli nalać różne płyny do utrzymania czystości wprost do swojej butelki!
Dlatego już dzisiaj zapraszamy Was, weźcie ze sobą plastikową butelkę lub szklany słoik, przyjdźcie do parku i wspólnie zacznijmy zmieniać na dobre nasze zakupowe nawyki.
W automacie będziemy w tym dniu oferować cztery różne środki do utrzymania czystości domu.
Do zobaczenia  9-10 sierpnia w Parku Miejskim przy nalewaku!

Zespół Cosmetomatu

Translate »