Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Czy egipski sarkofag trafi na naszą aukcję?

16.11.2020
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Egipscy archeolodzy wydobyli z dawnej nekropolii w Sakkarze kilkadziesiąt niedawno znalezionych, nigdy nieotwieranych sarkofagów. Jeden z nich ma trafić na aleksandrowską internetową „Aukcję rzeczy osobliwych”.

Tak, chcielibyśmy, aby to była prawda, ale zadowolimy się mniejszymi rzeczami.

Każdego roku, od prawie 30 lat, o tej porze przygotowujemy się do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednym z jego elementów jest internetowa „Aukcja rzeczy osobliwych”. Dzięki Wam, zawsze przynosi ona niemały wpływ na konto Fundacji WOŚP. Dzielicie się z nami swoimi pamiątkami, cennymi i pięknymi przedmiotami, które my wystawiamy na aukcję a uzyskane środki przekazujemy na WOŚP. Mieliśmy już zabytkowe instrumenty muzyczne, stare lampowe radio, piękne obrazy, płyty CD i książki z autografami znanych osób, ręcznie dziergane obrusy i mnóstwo innych przedmiotów, które trudno tu wymienić.

W tym roku również prosimy o dary od Was, które zawsze są od serca… Czekamy na nie do 10 stycznia przyszłego roku. Poszukajcie na strychach, w głębokościach szaf, kuferków i szuflad i przynieście je do nas. Wcześniej zadzwońcie, abyśmy na pewno byli na miejscu (chwilowo pracujemy zdalnie). Możecie dzwonić pod numer: 609 240 409 (Krzysiek) lub 669 845 400 (Kinga).

Translate »