Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Darmowe wakacyjne atrakcje w Łódzkiem

03.08.2018
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

W ten weekend z darmowych atrakcji skorzystamy w naszym mieście. Będziemy mogli zostać zamknięci w pokoju pełnym zagadek do rozwiązania. Czas będzie nieubłaganie płynął, a uczestnicy w ciągu 20 minut będą musieli się z niego wydostać. Co zastaną po wejściu? Rzeczywistość, która będzie wymagała transformacji. Symboliczne pozyskanie środków unijnych umożliwi wprowadzenie zmian, a prawidłowe zmierzenie się z łamigłówkami pozwoli z sukcesem ukończyć misję. Dlatego najlepiej szukać wyjścia z pokoju zagadek w zgranej grupie.

Escape room umieszczony zostanie w parku miejskim. Aby skorzystać z atrakcji należy się wcześniej zapisać. Będzie to można zrobić na miejscu od godziny 12:00.

W ciągu dnia, także w parku miejskim, na odwiedzających czekać będą inne niespodzianki. Natomiast wieczorem, chętni na chillout pod gołym niebem zasiądą w wygodnych leżakach i obejrzą, zależnie od wybranego dnia, 2 lub 3 seanse filmowe.

Na miejscu możliwe będzie również zdobycie wiedzy o dotacjach unijnych i powstających dzięki nim udogodnieniach. Każdy z kinowych seansów i możliwość oglądania na leżakach oraz wejście do pokoju zagadek będą bezpłatne dla każdego z gości. Wydarzenie odbywa się w ramach kampanii Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi prowadzonej przez Urząd Marszałkowski.

Translate »