Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Debiut siatkarek w II lidze

28.09.2020
Dodane przez: Redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności
Na zdjęciu drużyna siatkarek wraz z trenerami

W sobotę 26 września siatkarki „Libero VIP-Gwarant” Aleksandrów Łódzki zadebiutowały w rozgrywkach II Ligi wyjazdowym zwycięstwem w Wałbrzychu.
Przy sporej liczbie kibiców gospodarza zwodów oraz grupce własnych sympatyków podopieczne trenera Macieja Tietiańca rozegrały zacięty pięciosetowy mecz z drużyną „Chełmiec-Wodociągi” Wałbrzych, która była faworytem sobotniego meczu.
Dwa pierwsze sety, to znakomita gra siatkarek „Libero VIP” i w efekcie tego prowadzenie 2:0. Później jednak do głosu doszły gospodynie, którym zaczęło wychodzić dosłownie wszystko, natomiast w ekipie z Aleksandrowa gra się nieco posypała…zrobiło się 2:2 ku uciesze kibiców wałbrzyszanek i o ostatecznym wyniku miał zadecydować tai brek.
Emocji w piątym secie nie zabrakło, a gra była bardzo wyrównana emocje zaś na trybunach sięgały zenitu. Ostatecznie na przewagi przy gorącym dopingu wierzących do końca w zwycięstwo kibiców z Aleksandrowa, to nasze zawodniczki wygrały całe spotkanie inkasując w debiucie, można powiedzieć historyczne dla Klubu, pierwsze w jego krótkiej w sumie historii II Ligowe punkty.
MVP spotkania została wybrana libero naszej ekipy Zuzanna Berkowska…Gratulujemy !!!
Brawo dziewczyny, pierwsze lody przełamane i presja na pewno opadła.
Już 3 października (sobota) o godzinie 17:00 będziemy mogli zobaczyć nasze siatkarki na żywo we własnej hali przy SP-4 na ul. Wyzwolenia 3, gdzie zmierzą się z kolejnymi rywalkami swojej grupy zespołem „Sobieski” Oława… ZAPRASZAMY KIBICÓW !!!

„Chełmiec”-Wałbrzych  2:3  „Libero VIP”-Aleksandrów Łódzki
(14:25, 18:25, 25:14, 25:22, 15:17)

Skład:
Wasiak (Kapitan), Berkowska, Ruśkiewicz, Lipińska, Woźniczka, Sobczak, Gajewska,
Daleszczyk, Smeja, Okulska, Czubak.
Trenerzy:
Maciej Tietianiec
Izabela Kowalińska.

Translate »