Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Dieta i styl życia

12.06.2018
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Aktywność fizyczna, umysłowa i społeczna jest najlepszym sposobem na utrzymanie młodości i zdrowia — to wiadomo nie od dziś. Jak skutecznie i w możliwie najlepszy sposób zachować dobrą kondycję, opowie dr Karol Cieślak, specjalista chorób wewnętrznych i endokrynolog.

Trzecie spotkanie — z cyklu „Dieta i styl życia” — odbędzie się 19 czerwca w Domu Dziennego Pobytu „Wrzos”. Tym razem dr Karol Cieślak wygłosi prelekcję na temat wpływu aktywności na życie seniora.

Utrzymanie satysfakcjonującego stanu zdrowia powinno być dla seniorów priorytetem. Nie zawsze tak jest, a przecież korzyści może odnieść każdy — senior, jego bliscy, a nawet społeczeństwo. O tym, że warto być zdrowym i aktywnym nie trzeba nikogo przekonywać. Regularne ćwiczenia, mogą nie tylko pomóc utrzymać dobrostan, ale także korzystnie modyfikować obecność i przebieg chorób przewlekłych czy wpływać na ilość przyjmowanych leków. Niebagatelne znaczenie ma też dieta… O tym i innych ważnych rzeczach, o których warto pamiętać — na spotkaniu 19 czerwca o godz. 16, ul. Warszawska 10.

Organizatorem prelekcji z cyklu „Dieta i styl życia” są seniorzy z Domu Dziennego Pobytu „Wrzos” oraz Aleksandrowskie Forum Społeczne. Zapraszamy!

Translate »