Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Dzień Radości

02.06.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

1 czerwca to wyjątkowa data dla najmłodszych. To właśnie w tym dniu obchodzimy dzień dziecka, który w naszej gminie był w tym roku wyjątkowy. W parku został oficjalnie otwarty profesjonalny plac zabaw o wartości 300 tys. zł. Odbyły się również występy poprowadzone przez znaną animatorkę Ulę Pakułę. Dla rodziców i dziadków wychowujących pociechy, a zwłaszcza dla dzieci to wyjątkowy prezent na okres letni.

To niezwykły prezent od władz gminy dla najmłodszych obywateli Aleksandrowa. W dniu dziecka,  dzieci otrzymały w prezencie, plac zabaw. Nic, więc dziwnego, że u najmłodszych można było zobaczyć uśmiechnięte buzie. Nie tylko dzieci są zadowolone, ale również ich opiekunowie. Teraz śmiało mogą zabrać swoje pociechy, by bezpiecznie i miło spędziły czas na świeżym powietrzu. Plac zabaw powstał w 2014 roku i od samego początku cieszył się zainteresowaniem. Burmistrz widząc tak dużą liczbę osób spędzających w parku słoneczne dni, zdecydował się na gruntowną modernizację parku rozrywki.

W dniu radości, który odbył się w parku towarzyszyły animacje dla dzieci w wykonaniu Uli Pakuły. Mogliśmy spotkać klauna z balonami, można było pomalować twarz czy zobaczyć pokaz baniek mydlanych. Dla najbardziej ciekawskich czekało mini eksperymentarium. Dzień Radości zorganizował Urząd Miejski wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Translate »