Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Dziś Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2020
Dodane przez: Redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności
Nagrodzeni nauczyciele z władzmi miasta

Jak co roku 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zwany też Dniem Nauczyciela. Święto to obchodzone jest w naszym kraju od 1972 i jest wspaniałą okazją do wyrażenia naszego uznania dla wszystkich nauczycieli za ich trud pedagogiczny.

Z tej okazji nagrodzono również aleksandrowskich nauczycieli z placówek, których organem nadzoru jest Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim. Dziś w sali budynku pasywnego wręczono 7 nagród Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego i 3 nagrody specjalne. Otrzymali je nauczyciele:

  1. Magdalena Kalista – nauczyciel Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim
  2. Barbara Sobczak – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr4 im. Marii Skłodowskiej Curie w Aleksandrowie Łódzkim
  3. Małgorzata Grabek – nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu
  4. Jolanta Chmielecka – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim
  5. Elżbieta Kołodziejczyk – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 1 im. Marii Konopnickiej w Aleksandrowie Łódzkim
  6. Monika Nadolska – nauczyciel Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj
  7. Małgorzata Domeradzka – -nauczyciel/dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Grzegorza Pintery w Aleksandrowie Łódzkim

 

Trzy nagrody specjane

  1. Ludmiła Fabiszewska (ambasadorka naszej Gminy) – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim, za promocje Gminy Aleksandrów Łódzki podczas realizacji ogólnopolskich i międzynarodowych projektów edukacyjnych i angażowanie w nie wielu nauczycieli z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki.
  2. Renata Papis – dyrektor Szkoły Podstawowej nr4 im. Marii Skłodowskiej Curie w Aleksandrowie Łódzkim, za wzorowe i efektywne wdrożenie zdalnego nauczania oraz znaczące podwyższenie wyników nauczania w szkole.
  3. Piotr Adamczewski – dyrektor Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim za innowacyjność, wprowadzanie najnowszych technologii do procesu nauczania oraz wdrożenie programu zdrowego żywienia w szkole. Teraz jest smacznie, zdrowo i kolorowo, a posiłki przygotowywane są w nowo doposażonej kuchni i podawane w pięknie urządzonej stołówce.
Translate »