Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Głosuj na projekt Partnerstwa na rzecz Aleksandrowa „Poczuj teatr”

06.10.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności
Proszę o głosy na projekt Partnerstwa na rzecz Aleksandrowa „Poczuj teatr”
w ramach grantu Tesco: Decydujesz – pomagamy”.
Głosowanie już od jutra czyli od 3 października 2017 do 31 października
w sklepach Tesco. Każdy klient do paragonu otrzyma żeton do głosowania. Będzie go mógł wrzucić do urny z wybranym projektem. Głosować można
w sklepach w Aleksandrowie Łódzkim, w Ozorkowie, Strykowie i trzech
w Zgierzu. Im więcej zakupów tym więcej dostaniemy głosów.
Liczę na Państwa wielokrotne głosy
Ciepło pozdrawiam
Elka Grochulska

Aleksandrowianie chcą poczuć teatr! Biorąc udział w projekcie „Poczuj teatr” masz wyjątkową szansę spotkać się z artystami znanymi z ekranów telewizyjnych i kinowych. Możesz odkrywać własne możliwości aktorskie i choreograficzne oraz obcować z wysoką kulturą bez wyjeżdżania z Aleksandrowa Łódzkiego!

Do udziału w teatralnych działaniach zaprosiliśmy w tym roku min. Sławomira Suleja, Bronisława Wrocławskiego, Macieja Wilewskiego i Kamila Maćkowiaka. Zapraszamy do głosowania!

Szanowni Państwo,

 

Zachęcamy do zapoznania się z informacją prasową dotyczącą programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”.

 

Do 31 października klienci sklepów Tesco będą decydować jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy. ”. W Zgierzu i okolicy  konkurują ze sobą: Fundacja „Arka”, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Koło” w Aleksandrowie Łódzkim oraz Fundacja „Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego”. Jedna z nich otrzyma grant na realizację swojego pomysłu.

 

Na potrzeby programu mapa Polski została podzielona na 125 mikroregionów. W każdym z nich Komisja Grantowa wybrała 2 lub 3 najlepsze pomysły. Teraz mieszkańcy danego regionu wyłonią zwycięzców wśród autorów projektów, które dotyczą edukacji, promocji zdrowego stylu życia, rewitalizacji przestrzeni miejskich, aktywizacji osób starszych i wielu innych. W sumie do organizacji trafią granty o łącznej wartości 625 tys. zł.

 

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, jak głosować:  https://www.youtube.com/watch?v=WSr6Za_e1iM&feature=youtu.be

oraz podsumowaniem II edycji: https://www.youtube.com/watch?v=ZgNTZqWR2xA&list=PLU0TMg0p4I2gz6ElaWlvQ-xXqyAHvCMM7&index=5&t=3s

 

Translate »