Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Honorowe Obywatelstwo Aleksandrowa dla Ilony Rafalskiej

21.05.2019
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Dziś o godzinie 15, odbyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej, na której radni podjęli decyzję o przyznaniu Honorowego Obywatelstwa Aleksandrowa Łódzkiego, tragicznie zmarłej Radnej Sejmiku Wojewódzkiego Ilonie Rafalskiej. Sesję rozpoczęto minutą ciszy. Uchwałę o przyznaniu Honorowego Obywatelstwa podjęto jednogłośnie. Odznakę Honorowego Obywatela i tekst uchwały w imieniu zmarłej odebrali jej synowie.  

Ponadto, informujemy, iż uroczystości pogrzebowe Śp. Ilony Rafalskiej oraz Śp. Violetty Rosińskiej odbędą się 22 maja (środa) o godz. 13:00 w Kościele pw. Świętych Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim. Po mszy św. kondukt żałobny wyruszy ul. Warszawską a następnie ul. Piotrkowską w kierunku Cmentarza Rzymskokatolickiego w Aleksandrowie Łódzkim.
Przychylając się do woli rodziny tragicznie zmarłych sióstr Ilony i Violetty prosimy, by zamiast wiązanek kwiatów przekazać datek na rzecz poważnie chorego Kubusia Jankowskiego. W trakcie uroczystości pogrzebowej pieniądze zbierać będą wolontariusze z oznakowanymi puszkami.

Translate »