Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Jesteśmy w finale plebiscytu — głosowanie trwa!

09.01.2018
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Internauci wybrali 16 najładniej świątecznie oświetlonych miejsc w Polsce. Jednym z nich jest Aleksandrów Łódzki, co oznacza, że jesteśmy w finale plebiscytu! Już po raz trzeci otrzymamy energooszczędny sprzęt o wartości 10 000 zł, który trafi do potrzebujących w naszej gminie. Runda finałowa, która już się rozpoczęła, potrwa do 15 stycznia. Zwycięzca „Świeć Się z Energą” otrzyma dodatkowy nowoczesny sprzęt AGD — tym razem o wartości 40 000 zł. Liczymy na Wasze głosy!

O wejście do finału Plebiscytu „Świeć się z Energą” walczyły 143 miasta. Najwięcej miejscowości zgłosiło się ze Śląska — aż 21. Miasto, które zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” otrzyma dodatkowy sprzęt AGD o wartości 40 000 zł. Nagrody trafią do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W tegorocznym finale plebiscytu „Świeć się z Energą” obok Aleksandrowa Łódzkiego walczą: Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Łomża, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Radom, Stalowa Wola, Starachowice oraz Zamość. Głosy można oddawać codziennie  na stronie SwiecSie.pl albo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji od 8 do 15 stycznia.

Harmonogram finałowego etapu „Świeć się z Energą”

  • głosowanie na zwycięzcę ogólnopolskiego w II etapie plebiscytu miast: 8-15 stycznia 2018
  • przyjmowanie prac w konkursie fotograficznym na SwiecSie.pl: 15 stycznia 2018
  • przyjmowanie prac w konkursie #SwiecSie w mediach społecznościowych: 15 stycznia 2018

Współorganizatorami i partnerami 9. edycji akcji „Świeć się z Energą” są: Grupa Energa, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie oraz oficjalny sklep akcji — sklep.energa.pl.

Translate »