Fundusze Europejskie
Profil zaufany

„Live Stage Aleksandrów Łódzki” — Projekt Clapton

08.11.2019
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Wczytuję mapę...

Data/Czas
08/11/2019
00:00

Lokalizacja
Młodzieżowy Dom Kultury

Kategorie Nie Kategorie


Muzyka Erica Claptona na żywo
Po dłuższej przerwie, w ramach „Live Stage Aleksandrów Łódzki”, zapraszamy fanów dobrej muzyki na spotkanie z twórczością jednego z wielkich wykonawców muzyki popularnej, a konkretnie bluesowej — Erica Claptona. Najbliższe spotkanie wypełnią opowiadane historie, wspomnienia i anegdoty, słuchanie muzyki, rozmowy, a poprowadzi je człowiek, który o bluesie wie wszystko — Jan Chojnacki, dziennikarz radiowej „Trójki”.
Odbiorców czeka niezła porcja muzyki na żywo. W repertuarze Claptona wystąpi aleksandrowianin, którego nie trzeba przedstawiać — gitarzysta Bartek Grzanek, finalista popularnych talent-show „The Voice of Poland” oraz „Mam talent”. W programie także fragmenty filmu biograficznego o Ericu Claptonie.
Koncert „Live Stage Aleksandrów Łódzki” — Projekt Clapton odbędzie się 8 listopada o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. 1 Maja 17/19) w Aleksandrowie Łódzkim. Wejściówki w cenie 10 zł dostępne będą od poniedziałku 28 października w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą (pl. Kościuszki 4). Całość kwoty z dystrybucji wejściówek zostanie przekazana na zakup CYBER-OKA dla Mariusza Łabędzkiego.

Translate »