Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Bieg Policz się z cukrzycą

12.01.2020
Dodane przez: Krzysztof Stefanek
Liczba wizyt:
Wczytuję mapę...

Data/Czas
12/01/2020
13:00 - 14:00

Lokalizacja
Park Miejski w Aleksandrowie Łodzkim

Kategorie


Do tradycyjnych noworocznych postanowień jak najbardziej warto dołączyć działania podejmowane dla zdrowia. Jednym z takich działań z pewnością może być udział w biegu „Policz się z cukrzycą”.
W ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12 stycznia 2020 r. odbędzie się III Bieg Aleksandrowski oraz Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą”. Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy na temat cukrzycy i profilaktyki oraz promocja aktywnego trybu życia. Bieg to także doskonała okazja do tego, aby w nowym roku zacząć swoją przygodę ze sportem i rekreacyjnym bieganiem.
Wyznaczona trasa nie jest zbyt wymagająca, bowiem wynosi zaledwie 2 km. Start, meta oraz cała trasa biegu ulokowane zostały w parku miejskim. Podczas III biegu na startujących czeka kilka niespodzianek. Tym razem organizatorzy zdecydowali, że będzie to bieg… z przeszkodami.
Zapisy na bieg tylko elektronicznie! Liczba miejsc (i medali — dla każdego zarejestrowanego uczestnika) ograniczona! Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: https://tiny.pl/t2kk8
Regulamin można znaleźć na: https://aleksandrow-lodzki.pl/bieg-policz-sie-z-cukrzyca/
Już 12 stycznia widzimy się na starcie! 🙂

Translate »