Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2018

09.06.2018
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Wczytuję mapę...

Data/Czas
09/06/2018
Całodniowe

Lokalizacja
MOSIR im. Włodzimierza Smolarka, Aleksandrów Łódzki

Kategorie Nie Kategorie


Dni Aleksandrowa Łódzkiego czyli największa i najgłośniejsza impreza plenerowa roku!
W sobotę wystąpią:
Małgorzata Ostrowska — legendarny głos polskiego rocka, która poza własnymi kompozycjami zaśpiewa największe przeboje grupy Lombard. Zaraz po niej muzyczne objawienie ostatnich lat, czyli Ørganek. W końcu Bracia — przebojowe duo Cugowskich, którzy pojawili się już w Aleksandrowie Łódzkim w 2007 roku, czyli praktycznie na początku swej kariery. Wcześniej na scena należeć będzie do Aleksandrowian, zaprezentuje się młody aleksandrowski zespół KAST. Na zakończenie sobotnich koncertów czeka nas dwugodzinny blok muzyki elektronicznej, czyli Electric Night Fever. W tym roku zaprezentują się: aleksandrowianin Art1 oraz Blinders!
Oprócz tego w sobotnim bloku „Sportowy Aleksandrów” zaprezentują się wszystkie kluby fitness z Aleksandrowa Łódzkiego, grupy taneczne Młodzieżowego Domu Kultury, Aleksandrowskie Mażoretki czy młode gimnastyczki ze Szkoły Gimnastyki Artystycznej PASJA.
Standardowo zapraszamy wszystkich także do wesołego miasteczka z karuzelami, zjeżdżalniami, autodromem i ogromnym wahadłem! Będziemy również realizować jeden z projektów tegorocznego Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego o nazwie „Ratuj Pszczoły”. Pojawią się animatorzy zabaw dla dzieci, nie zabraknie smakołyków kół gospodyń wiejskich czy quizów i konkursów z nagrodami.

Translate »