Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Epicentrum Festiwal – Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2021

05.06.2021
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Wczytuję mapę...

Data/Czas
05/06/2021 - 06/06/2021
Całodniowe

Lokalizacja
MOSIR im. Włodzimierza Smolarka, Aleksandrów Łódzki

Kategorie Nie Kategorie


Nasza największa impreza plenerowa roku dorobiła się już doskonałej renomy w regionie dlatego zasłużyła na wyróżnienie nową formułą, nową nazwą i idąca za nią identyfikacją wizualną, która jeszcze bardziej podkreśli jej wyjątkowy charakter i da wiele możliwości promocji nowej muzycznej marki Aleksandrowa Łódzkiego.
Dni Aleksandrowa Łódzkiego to od tej pory będą funkcjonowały pod zamienną nazwą Epicentrum Festiwal. Epicentrum kojarzy się zarówno z punktem centralnym, a jesteśmy przecież praktycznie w centrum Polski i zewsząd jest do nas tak samo blisko, chcemy by podczas Epicentrum Festiwal wszystkie drogi prowadziły właśnie do Aleksandrowa Łódzkiego. Po drugie epicentrum wiąże się ze wstrząsem i tutaj możemy liczyć przede wszystkim na naszą scenę główną, która wstrząśnie okolicą dźwiękami najlepszej polskiej muzyki!
Zapraszamy na Dni Aleksandrowa 2021, a właściwie Festiwal EPICENTRUM, bo tak należy mówić o najlepszym imprezowym weekendzie w roku 2021!
Doskonała muzyka rozbrzmiewać w naszym mieście będzie 5 i 6 czerwca oraz sprawi, że w tym dwudniowym szaleństwie będą chcieli uczestniczyć wszyscy 🙂 A jakich artystów tym razem usłyszymy? Wystąpią dla nas m.in. KOMBII, NATALIA NYKIEL, KULT oraz ENEJ 🙂 Już teraz rezerwujcie sobie termin na przyszły rok!

Translate »