Fundusze Europejskie
Profil zaufany

MORORUN czyli…. 1. Wirtualny Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego

15.08.2020
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Mapa niedostępna

Data/Czas
15/08/2020
00:00

Kategorie


Obecna sytuacja wymusiła na nas wszystkich pewne zmiany i ograniczenia. Sporą część codzienności przenieśliśmy do wirtualnej rzeczywistości. Jednak mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy martwili się tym, że kolejna edycja Biegu Aleksandrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego odbędzie się dopiero za rok. Okazuje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy 15. sierpnia zaproponowali Wam sportowe emocje w nieco zmienionej formule. Dlatego zapraszamy Was do udziału w półmaratonie. Gdzie będzie przebiegać jego trasa? Tam gdzie tylko chcecie. Pobiec będzie można w dowolnym, wybranym przez Was, miejscu. Musicie tylko pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Najważniejsze, byście powiadomili nas o tym, że chcecie sprawdzić się w tej rywalizacji i wysłali swoje zgłoszenie, korzystając z elektronicznego formularza: https://tinyurl.com/ychf4e4u
Następnie na podany przez Was adres e-mail otrzymacie numer konta, na jaki należy dokonać opłaty startowej. Będziecie mieć na to 24 godziny. Wpłaty w całości zostaną przekazane na leczenie Pani Magdaleny Kwiatkowskiej – nauczycielki z Rąbienia, która zmaga się z chorobą nowotworową.
Później zostanie Wam już tylko praca nad polepszeniem kondycji, aby 15. sierpnia uzyskać jak najlepszy wynik. Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg i potwierdzą go, otrzymają pamiątkową koszulkę i medal. Dlatego ważne, abyście w ferworze sportowych emocji nie zapomnieli o przesłaniu zdjęcia/zrzutu ekranu obrazującego bieg z widocznym dystansem i uzyskanym czasem oraz Waszej fotografii wykonanej w trakcie lub po ukończeniu biegu.
Partnerem wydarzenia jest Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej.
Uwaga! W przypadku zapisów także obowiązuje dobrze znana zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. W biegu przewidziany został limit 100 zawodników. Dlatego nie ma co zwlekać z podjęciem decyzji i przesłaniem zgłoszenia.
Translate »