Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Operowe karaoke oraz koncert z okazji Dnia Matki

26.05.2019
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Wczytuję mapę...

Data/Czas
26/05/2019
16:00 - 19:00

Lokalizacja
Park Miejski w Aleksandrowie Łodzkim

Kategorie


Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na dwa niezwykłe wydarzenia, które odbędą się w parku miejskim.

O godz. 16:00 będzie można uczestniczyć w operowym karaoke. To oryginalny projekt, którego celem jest przybliżenie i upowszechnienie szerszej publiczności dorobku Stanisława Moniuszki. Wykorzystując formę rozrywki, która jest powszechnie znana i lubiana, zapoznamy się z twórczością tego wybitnego kompozytora. Osoby chętne do zaprezentowania swoich umiejętności w operowym karaoke mogą się również, do czwartku, zgłosić do Towarzystwa Śpiewaczego „Lutnia” w Aleksandrowie Łódzkim. Zadanie publiczne” Śpiewnik Aleksandrowski” jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach projektu realizowanego przez Towarzystwo Śpiewacze „LUTNIA” w Aleksandrowie Łódzkim.

W tak rozśpiewanym nastroju warto zostać dłużej w parku miejskim. O godzinie 17:00 odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki. Podczas niego będziemy  mogli posłuchać występu w wykonaniu wspaniałych artystów: Małgorzaty Kulińskiej (sopran), Aleksandry Borkiewicz (sopran), Kazimierza Kowalskiego (bas) oraz Ewy Szpakowskiej (fortepian). W programie znajdą się najpiękniejsze arie operowe i  operetkowe oraz przeboje z musicali. Publiczność będzie mogła również usłyszeć wzruszające piosenki o matce, takie jak: ,,Matko moja ja wiem…’’, ,,Mamma’’  czy wielki przebój Kazimierza Kowalskiego ,,Tylko ty mamo”.

Jeśli nie macie pomysłu, jak sprawić swoim mamom radość, to z pewnością udział w tych niezwykłych wydarzeniach wywoła uśmiech na ich twarzy.

W trakcie występów będzie można także spotkać wolontariuszy, którzy do specjalnie oznaczonych puszek będę zbierać pieniądze na rzecz chorego Kubusia Jankowskiego.

Translate »