Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Sonia Bohosiewicz – koncert „10 Sekretów Marilyn Monroe”

17.02.2018
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Wczytuję mapę...

Data/Czas
17/02/2018
Całodniowe

Lokalizacja
Młodzieżowy Dom Kultury

Kategorie Nie Kategorie


Zapraszamy na wyjątkowy walentynkowy koncert!

SONIA BOHOSIEWICZ
„10 sekretów Marilyn Monroe”

17 lutego, godz. 18.00, Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz.
Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie…

Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że…

Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie.

Sonia Bohosiewicz zaprasza Państwa do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. To będzie wieczór pełen emocji.
W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W programie m.in. „Diamonds are the best girl’s friend”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”.

Sonia Bohosiewicz – kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Podczas koncertu w Kaliszu usłyszą Państwo m.in. tytułowy utwór: „On the Sunny Side of the Street”.

Sonia Bohosiewicz to jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w:
– w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą UM Aleksandrów Łódzki (plac Kościuszki 4)
– w Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie Łódzkim (plac Kościuszki 12)
– w Młodzieżowym Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim (al. 1 Maja 17/19)

Translate »