Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Sylwestrowa noc na placu Kościuszki

31.12.2017
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Wczytuję mapę...

Data/Czas
31/12/2017 - 01/01/2018
00:00 - 23:59

Lokalizacja
Park Miejski w Aleksandrowie Łodzkim

Kategorie Nie Kategorie


Już za tydzień z okładem przywitamy nowy rok. Każdy z nas wiąże z nim zapewne plany, ma marzenia i oczekiwania. Zanim się one spełnią, będziemy najpierw mieć możliwość wspólnej zabawy w sylwestrową noc.

Na placu Kościuszki od godziny 23 rozbrzmiewać będą dźwięki nowego-starego aleksandrowskiego zespołu — Nigt in Space. To nowa nazwa składu, który dotychczas kojarzony był dzięki Izie Specjan. Kwadrans przed północą na scenie odbędzie się losowanie Aleksandrowskiej Loterii Sylwestrowej. Przypomnijmy, że można w niej wygrać zagraniczną wycieczkę dla dwóch osób, konsolę Play Station lub zaproszenie o wartości 500 zł na zabiegi SPA dla dwóch osób. Udział w loterii może wziąć każdy dorosły aleksandrowianin — wystarczy wypełnić kupon z gazety „40 i cztery”, zamieszczony również w najbliższym wydaniu, które ukaże się w piątek 22 grudnia i wrzucić do urny znajdującej się w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą. Jeden uczestnik loterii może wrzucić dwa kupony (po jednym z poprzedniego i najświeższego numeru gazety). Gwarancją odbioru wylosowanej nagrody jest obecność podczas miejskiego Sylwestra! Każdy, kto wrzuci kupon i chce wygrać, musi bawić się z nami na placu Kościuszki! J

Po emocjonującym losowaniu, tuż przed północą, życzenia złoży Burmistrz Jacek Lipiński, a z wybiciem godziny 12 w niebo polecą fajerwerki. Pierwsze chwile Nowego 2018 Roku powitamy razem z Bartkiem Grzankiem i jego zespołem.

Sylwestrową noc na placu Kościuszki planujemy zakończyć godzinę po północy.

Translate »