Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Unikatowe Design Thinking w biznesie

01.03.2018
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Wczytuję mapę...

Data/Czas
01/03/2018
Całodniowe

Lokalizacja
MOSIR im. Włodzimierza Smolarka, Aleksandrów Łódzki

Kategorie Nie Kategorie


Tym razem, organizowane przez Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim i Centrum Innowacji Biznesowej w Zgierzu, cykliczne spotkania dla przedsiębiorców przybiorą formę warsztatową.

Design thinking, tłumaczone na język polski jako myślenie projektowe, polega na zrozumieniu potrzeb naszych odbiorców. Na podstawie dokonanej analizy, wypracowane zostaje rozwiązanie, które jeszcze lepiej dopasowane jest do konkretnych oczekiwań. Takie podejście, w przypadku firm, ma szansę przełożyć się na wzrost zainteresowania przedsiębiorstwem i jego produktami czy usługami.
W czasach, gdy na rynku panuje duża konkurencyjność, warto znaleźć sposób, żeby pozytywnie się wyróżnić. Udział w warsztatach „Unikatowe design thinking w biznesie” pozwoli odpowiedzieć na pytanie, co zrobić by nasza marka stała się bardziej lubiana i rozpoznawalna przez klientów. Spotkanie przygotują eksperci z Newtrend i Unikatum, specjalizujący się w prowadzeniu firm m.in. procesem Design Thinking. Uczestnicy dowiedzą się m.in., jak dany problem zmienić na wyzwanie i tym samym u siebie oraz swoich współpracowników zmienić sposób myślenia na temat realizowanych projektów.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak ilość miejsc – ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się oraz więcej informacji można uzyskać w Centrum Innowacji Biznesowej w Zgierzu pod adresem e-mail: monika.wronska@lodzkie.pl. Spotkanie zaplanowane zostało na 01.03.2018 r. na godzinę 10:00. Odbędzie się w Sali konferencyjnej MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim.

Translate »