Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Kino pod chmurką

27.06.2017
Dodane przez: Krzysztof Stefanek
Liczba wizyt:
Aktualności

Powolutku ruszamy z Letnim Kinem Plenerowym, które będzie gościło w Aleksandrowie Łódzkim przez sześć kolejnych tygodni — tak zdecydowali Aleksandrowianie głosujący na projekty w tegorocznym Budżecie Obywatelskim.

Pierwsza projekcja w ramach Letniego Kina Plenerowego odbędzie się już 7 lipca, czyli w następny piątek. W tym bloku wyświetlimy dwa filmy w kategorii KOMEDIA. Podczas tegorocznych Dni Aleksandrowa mieszkańcy już wypełniali pierwsze „analogowe” (czyli papierowe) ankiety, oddając swoje głosy na ulubiony filmy. Do tych głosów doliczone będą te oddawane on-line. Poniżej podajemy siedem propozycji tytułów. Spośród nich wybierzcie Państwo jeden — ten, który chcielibyście obejrzeć. W piątkowy wieczór pokażemy te dwa tytuły, które uzyskają największą liczbę głosów. Głosować można do piątku 30 czerwca 12:00.

Co tydzień będziemy publikować kolejne siedem tytułów w poszczególnych kategoriach, na które Państwo oddacie głos. Zasada pokazu filmów jest taka sama: dwa filmy z największą liczbą głosów będą do obejrzenia w kolejne piątkowe wieczory. Wszystkie seanse — z wyjątkiem ostatniego — odbędą się w parku miejskim na placu Kościuszki. Rozpoczęcie Letniego Kina Plenerowego — zawsze o 22.00. Zapraszamy!

Podsumowanie głosów internetowych oraz ankiet które były wypełniane podczas Dni Aleksandrowa

O północy w Paryżu 65
Dzień dobry, kocham Cię 61
Czego dusza zapragnie 21
SŁABA PŁEĆ? 48
Co Ty wiesz o swoim dziadku 78
Hiszpański temperament 43
Ten niezręczny moment 37
Translate »