Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Kolejny ligowy rywal siatkarek pokonany

25.11.2019
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

W piątkowy wieczór 22 listopada w hali sportowej Sp-4  rozegrany został kolejny mecz w ramach III Ligi Siatkówki Kobiet.
Rywalkami zespołu „Libero VIP-Gwarant” ,niekwestionowanym liderkom Ligi, była drużyna „Volley Team” z Żychlina. Przyjezdna ekipa bardzo szybko musiała uznać wyższość aleksandrowianek i po trzech, trzeba powiedzieć, bardzo krótkich setach uległa siatkarkom trenera Macieja Tietiańca.
Żychlin nie był wymagającym przeciwnikiem, jednak takie właśnie mecze bywają ciężkie…ale nie tym razem. Zawodniczki naszej drużyny od początku do końca grały uważnie i napędzane dopingiem
Kibiców dosłownie zdemolowały swoje rywalki zgarniając tym samym pełną pulę do ligowego koszyka…Gratulujemy i oby tak dalej.
Przed Seniorkami „Libero VIP-Gwarant” już w najbliższy piątek (29 listopada) mecz z drużyną ŁKS-u tym razem będzie to spotkanie wyjazdowe. Szczegóły będą dostępne na facebookowej stronie Klubu.

„Libero VIP-Gwarant” 3:0 „Volley Team”-Żychlin
(25:7,25:7,25:11)

Skład:
Dybowska (Kapitan), Berkowska, Lipińska, Turek, Sobczak, Raźniewska, Marciniak, Daleszczyk, Smeja, Mastalska, Durka, Miłek, Sagan, Okulska.
Trener: Maciej Tietianiec.

Translate »