Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zmiany dotyczące obsługi klientów w UM

16.03.2020
Dodane przez: Redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem zarażenia się wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19, kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne oraz zabezpieczenie funkcjonowania administracji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo mieszkańców. Jednym z najważniejszych zaleceń służb epidemiologicznych jest rekomendacja pozostania w domach i ograniczenia spotkań oraz unikanie dużych zbiorowisk ludzi. Dlatego podjąłem decyzję, że od dnia 17 marca 2020 roku do odwołania zostaje zamknięta bezpośrednia obsługa klientów w Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim.

1. Do odwołania Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim nie przyjmuje klientów
z wyłączeniem sytuacji nadzwyczajnych umówionych wcześniej telefonicznie lub mailowo. Wizyty umówione on-line i wezwania do osobistego stawiennictwa w Urzędzie zostają anulowane. Do odwołania zawiesza się obsługę kasową.
2. Urzędnicy nie przerywają pracy, sprawy załatwiane są drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową (lista telefonów do wydziałów oraz adresy mailowe, z których należy korzystać: https://bit.ly/2QiinRC ).
3. Korespondencja przyjmowana będzie zgodnie z zasadami określonymi w Zarządzeniu nr 52/2020 Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego z dnia 16 marca 2020 roku.

Korespondencja mailowa, telefoniczna lub listowna będzie w najbliższym czasie najbezpieczniejszą formą kontaktu z pracownikami Urzędu.
Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie swoje i naszych bliskich.
O wszelkich zmianach będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej www.aleksandrow-lodzki.pl oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Od dnia 17 marca 2020 roku w Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim będzie czynne tylko jedno wejście – od ul. 11-go Listopada 3.
W sytuacjach nadzwyczajnych klienci Urzędu będą przyjmowani w tej lokalizacji, w Biurze Rady (parter, budynek B, pok. 14).

Translate »