Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Komunikaty

15.01.2021
Dodane przez: Wojciech Kalina
Liczba wizyt:
Komunikacja

15.01.2021r.        KOMUNIKAT!!!

          W związku z podjętą decyzją  uczestników Porozumienia Międzygminnego linii nr 2 zawartego  4 lutego 2016 r. w sprawie międzygminnej komunikacji autobusowej linii nr 2                łączącej    Aleksandrów Łódzki — Miasto Zgierz- Gminę Zgierz i Stryków informujemy, że z dniem 1 lutego 2021r.  zawieszona zostaje linia autobusowa nr 2   na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

          Zawieszenie funkcjonowania powyższej komunikacji obsługiwanej przez Miejskie Usługi Komunikacyjne w Zgierzu jest ściśle związane z sytuacją epidemiologiczną i znacznym spadkiem liczby pasażerów korzystających z transportu publicznego.

 


Informacja o przywróceniu stałych rozkładów jazdy od dnia 14 września 2020r.  na wszystkich liniach transportu zbiorowego, objętych Porozumieniem Międzygminnym

Przywrócenie stałych rozkładów jazdy


Zmiana trasy linii 78, spowodowane przebudową skrzyżowania Zachodnia / Ogrodowa.

Link: Pismo ZDiT-TT

Link: schemat komunikacyjny od 17.08.2020

Link: Rozkład jazdy linii N1A

Link: Rozkład jazdy linii 78

Link: N1A Targowy Rynek

Link: N1A Janów

Link: 78 Targowy Rynek

Link:78 Bałucki Rynek


Uwaga! Już od jutra, przewoźnik J&P Piotr Słowikowski i Janusz Słowikowski sp. Jawna wznawia kilka kursów na trasie: Rąbień – Aleksandrów Łódzki – Zgierz. Poniżej szczegółowe informacje od przewoźnika dotyczące godzin odjazdów.


 

 


KOMUNIKATY

Informacja

Informujemy, że od dnia 2 marca 2020r. nastąpią zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowej kursującej na trasie: Aleksandrów Łódzki, ul. 1 Maja – Wola Grzymkowa – Rąbień – Antoniew – Łódź, ul. Wersalska obsługiwanej przez firmę: FKF Sp. z o.o.

Zmiany będą polegały na przekierowaniu kilku kursów odbywających się w ciągu dnia do miejscowości Krzywiec i tym samym częściowej zmianie trasy busa.

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy dla kursów, które będą odbywały się według starej trasy oraz rozkład jazdy z wydłużoną trasą do Krzywca.

Kurs zaznaczony kolorem zielonym będzie odbywał się przez Wolę Grzymkową (starą trasą) a następnie bus dojedzie do Krzywca i potem będzie kierował się do Łodzi. Z Łodzi kurs zaznaczony kolorem zielonym będzie odbywał się na tej samej zasadzie.

Aktualne rozkłady jazdy będą również dostępne u kierowców obsługujących powyższą linię.

Informacja – pobierz
Projekt rozkładu jazdy – pobierz

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 2 STYCZNIA 2020R. BĘDĄ URUCHOMIONE 3 NOWE LINIE KOMUNIKACYJNE, KTÓRE BĘDĄ OBSŁUGIWANE PRZEZ PRYWATNYCH PRZEWOŹNIKÓW

I Linia:

Nazwa linii: Łęczyca-Ozorków-Aleksandrów Łódzki

Rozkład jazdy:

Rozkład jazdy: Łęczyca-Ozorków-Aleksandrów Łódzki

 

  • „WICHER TRAVEL”

II Linia:

 

Nazwa linii: Poddębice-Wartkowice-Aleksandrów Łódzki

Rozkład jazdy:

 

III Linia:

 

Nazwa linii: Aleksandrów łódzki – Kwiatkowice – Łask

Rozkład jazdy:


 

informacje o zmianach w komunikacji na linii nocnej N1A z 31.12.2019 na 01.01.2020

informacja o zmianach w komunikacji


Translate »