Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Koncert z okazji Dnia Matki przeniesiony do MDK

25.05.2018
Dodane przez: Tomasz Barszcz
Liczba wizyt:
Aktualności

Prognozy pogody wskazują, że w sobotni wieczór mogą pojawić się opady deszczu a nawet burze, dlatego przenosimy nasz zaplanowany na godzinę 18.00 koncert z okazji Dnia Matki z Parku Miejskiego do sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim. Wstęp oczywiście wolny. Prosimy o pomoc w rozesłaniu informacji do znajomych wybierających się na koncert i jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Podczas koncertu będziemy mogli posłuchać występu w wykonaniu wspaniałych łódzkich artystów: Anny Wareckiej (mezzosopran), Adama Rymarza (wokal jazzowy), Przemysława Dąbrowskiego (aktor Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi) i Leny Ledoff (akompaniament).
Koncert dedykowany jest wszystkim mamom. Publiczność będzie mogła usłyszeć takie przeboje, jak np.: „Nie ma jak u mamy”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Już nie zapomnisz mnie” czy „New York, New York”.
Szykuje się wieczór pełen wrażeń i wzruszeń. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla Waszych mam, to ta propozycja wydaje się wprost idealna. Koncert wprowadzi je w doskonały nastrój i na długo zapadnie w pamięć. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Translate »