Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Konkurs „Aleksandrowski Smak 2019”

07.08.2019
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności
Na tegoroczny Festiwal Sztuk Różnych zapraszamy również restauratorów z terenu Aleksandrowa Łódzkiego. Specjalnie dla nich zaplanowany został konkurs kulinarny, który ma udowodnić, że także kulinaria mogą być prawdziwym dziełem sztuki. Zwycięska restauracja otrzyma tytuł „Aleksandrowski Smak 2019” oraz możliwość przybliżenia swojej kuchni aleksandrowianom.
Konkurs polega na przygotowaniu i zaprezentowaniu dania nawiązującego do Aleksandrowa Łódzkiego lub Festiwalu Sztuk Różnych 2019. Tematyka jest więc bardzo szeroka i stwarza ogromne pole do popisu. Jakie potrawy i jakie smaki kojarzą się Wam najbardziej z Aleksandrowem? Być może konkurs będzie okazją do zaproponowania potrawy, która podbije serca mieszkańców gminy oraz ościennych miejscowości, którzy chętnie odwiedzają Festiwal Sztuk Różnych. A tegoroczne wydarzenie utrzymywane będzie w stylu „eko” – to również drogowskaz, w jakim kierunku może pójść Wasze działanie kulinarne.
Wszystkie restauracje, które zgłoszą się do konkursu, będą miały możliwość zaprezentowania swoich dań na stronie internetowej Aleksandrowa Łódzkiego. Stworzony zostanie specjalny wpis prezentujący potrawy konkursowe.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30. sierpnia. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza stanowiącego załącznik do regulaminu konkursu oraz dostarczenie go do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą w godzinach pracy urzędu. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.
Uwaga! Wydłużony został termin, do którego mogą zgłaszać się zainteresowane przystąpieniem do konkursu restauracje.
ZMIANA REGULAMINU – nowy zapis w § 5:
„2. Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić odpowiedni wniosek, stanowiący załącznik do niniejszego regulaminu i dostarczyć go do Wydziału Promocji w Współpracy z Zagranicą do dnia 04.09.2019 r. do godziny 14:00. „
REGULAMIN:
Translate »