Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Konkurs „Co wiem o PSR”

07.09.2020
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

1 września rozpoczął się Powszechny Spis Rolny – badanie realizowane co 10 lat we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Spis Rolny to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, a jego wyniki są jedynym źródłem, które pozwala dokładnie opisać polskie rolnictwo i polską wieś. Kondycja polskiego rolnictwa i perspektywy jego rozwoju są ważne dla każdego z nas, nawet jeśli nie jesteśmy rolnikami i nie bierzemy udziału w spisie.

Urząd Statystyczny w Łodzi, odpowiedzialny za realizację Powszechnego Spisu Rolnego 2020 na terenie województwa łódzkiego, serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na Facebook-u „ Co wiem o PSR”. Konkurs ten ma na celu promocję Powszechnego Spisu Rolnego 2020.

Uczestnikiem konkursu może być użytkownik FB zamieszkały na terenie województwa łódzkiego.

KONKURS FACEBOOK „Co wiem o PSR”

Czas trwania konkursu 01.09 – 30.11.2020 r.

Cel konkursu – promowanie wiedzy na temat Powszechnego Spisu Rolnego 2020, umiejętności korzystania z baz danych, w których prezentowanie są wyniki spisów powszechnych oraz innych badań statystyki publicznej

Do wygrania m.in. glośniki Bluethooth JBL, Dyski zewnętrzne o pojemności 1T, Myszki bezprzewodowe LogiTech, Słuchawki JBL oraz wiele innych cennych nagród.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi pod każdym postem konkursowym.

Regulamin dostępny na stronie: https://lodz.stat.gov.pl/rolnykonkursfacebook

źródło informacji: https://lodz.stat.gov.pl/rolnykonkursfacebook

 

 

 

 

Translate »