Fundusze Europejskie
Profil zaufany

”Libero VIP” w Finałach Wojewódzkich W Kat.”3″

21.05.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

W minioną sobotę młode siatkarki „Libero VIP” wywalczyły we własnej hali awans do Finałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kategorii siatkarskich „3” zajmując II miejsce w swojej grupie.

Przeciwniczkami były zespoły ze Zgierza, Łodzi oraz Tuszyna, gdzie już niebawem rozegrane zostaną Finały rozgrywek. Pierwsze dwa mecze z drużynami „Siatka” I Zgierz oraz „Volley-34” Łódź poszły bardzo szybko i nasze siatkarki w łatwy sposób ograły rywalki w obydwu spotkaniach.

Dopiero trzeci i za razem ostatni mecz w grupie generował olbrzymie emocje i pokazał naprawdę wysoki poziom walczących zespołów oraz sportową walkę do samego końca.

Tym razem to zawodniczki z Tuszyna okazały się nieco lepsze i po tie breaku jedną tylko akcją wygrały całe spotkanie zajmując I miejsce w grupie.

„Liberki” rozegrały naprawdę dobre zawody i to co zaplanowano, czyli awans do finałowego turnieju zostało osiągnięte… Brawo.

Gratulujemy zatem występu i oczekujemy na Finały Mistrzostw.

Ponownie z dobrej strony pokazali się niezawodni kibice „Libero VIP”, którzy we wszystkich meczach gorąco wspierali podopieczne Trener Ewy Sobanty i stworzyli wspaniałą atmosferę na hali SP-4 przy ul. Wyzwolenia 3.

Bardzo miłą niespodziankę na koniec zawodów sprawił jeden ze sponsorów Klubu mianowicie Sieć Pizzerii „Biesiadowo”, który zafundował siatkarkom oraz kibicom pyszną pizzę.

 

Wyniki:

„Libero VIP” 2:0 „Siatka I”-Zgierz

„Libero VIP” 2:0 „Volley-34”-Łódź

„Libero VIP” 1:2 UMKS-Tuszyn I

 

Skład:

Maja Grabarczyk, Zosia Sobanty, Ola Matusiak.

Trener: Ewa Sobanty.

 

Translate »