Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Machalica dla Mam

18.05.2017
Dodane przez: Krzysztof Stefanek
Liczba wizyt:
Aktualności

Z okazji Dnia Matki w Aleksandrowie Łódzkim wystąpi Piotr Machalica. W repertuarze znajdą się piękne i niezmiennie aktualne utwory wybitnych artystów między innymi Leonarda Cohena, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Johnny’ego Casha, Bułata Okudżawy czy Georgesa Brassensa. W wykonaniu znakomitego aktora usłyszymy między innymi: „I’m your man”, „Ludzkie gadanie”, „Słynny niebieski prochowiec” czy „Idź swoją drogą”.

Głosem Piotra Machalicy, rozpoznawalnym, silnym i pełnym emocji – zostaną wyśpiewane wspaniałe piosenki o miłości, o życiu. Wyjątkowy nastrój tego kameralnego koncertu podkreśli niezwykła aranżacja: na głos, dwie gitary i harmonijkę.

Wszystkie utwory wykonywane są w języku polskim, m.in. w przekładach Wojciecha Młynarskiego, Macieja Zembatego czy Jana Wołka.

Piotrowi Machalicy towarzyszyć będzie zespół w składzie:
Krzysztof Niedźwiecki (gitara akustyczna)
Michał Walczak (gitara akustyczna)
Adam Machalica (harmonijka, gościnnie).

Kameralny koncert rozpocznie się o godz. 18.00, 28 maja (niedziela) w Młodzieżowym Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim (al. 1 Maja 17/19).
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą, w Bibliotece Publicznej im. Jana Machulskiego oraz w MDK.

Na koncert zaprasza Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

https://www.youtube.com/watch?v=lfFbzyOYYSM

Translate »