Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Medal już zamówiony

23.07.2018
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Niespełna miesiąc został do 6. Biegu Aleksandrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego oraz 4. Półmaratonu. 15 sierpnia spotkamy się w Aleksandrowie Łódzkim, by na sportowo uczcić Święto Wojska.

Przygotowania do tej sportowej imprezy toczą się swoim torem, zamówiliśmy już dla zawodników koszulki, pakiety startowe i medale. W tym roku będą to medale wyjątkowe. Postanowiliśmy bowiem uczcić również setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Medal będzie nie tylko pięknym dowodem udziału w biegu czy maratonie, ale również pamiątką stulecia odzyskania niepodległości.

Przy okazji pragniemy przypomnieć o kilku sprawach organizacyjnych. Najważniejsza z nich jest odbiór pakietów startowych. Osoby z terenu województwa łódzkiego powinny odebrać swoje pakiety wcześniej, czyli przed 15 sierpnia. Biuro zawodów oczywiście będzie czynne już na kilka dni przed biegiem: 11, 13 i 14 sierpnia – w godz. 12.00-18.00, a 12 sierpnia – w godz. 8.00-15.00. W dniu zawodów biuro będzie czynne w godz. 7.00-8.30.

Od rana, 15 sierpnia, po starcie półmaratonu, na MOSiR odbędą się też biegi dla najmłodszych. Ze „stadionu” ruszy także marsz Nordic Walking. Zapraszamy! (red.)

Translate »