Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Najniższa opłata startowa tylko do końca marca

24.03.2020
Dodane przez: Tomasz Barszcz
Liczba wizyt:
Aktualności

Do MORORUN czyli 8. Biegu Aleksandrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego pozostało niż niecałych 5 miesięcy. O czym należy więc pamiętać?
Po pierwsze o zapisach i opłacie za udział w półmaratonie. Osoby, które zarejestrują się do końca marca zapłacą jedynie 50 zł. W późniejszych terminach trzeba będzie zapłacić już więcej: kolejno 65 zł (do końca czerwca) oraz 80 zł (do 7. sierpnia). Natomiast najdrożej będzie po zamknięciu rejestracji online. W Biurze Zawodów zapłacimy już 110 zł. Rejestracja elektroniczna w biegu na 5 km wiążę się z jednakową stawką 30 zł. Jedynie w trakcie funkcjonowania Biura Zawodów wzrośnie o 20 zł i za udział trzeba będzie zapłacić wtedy 50 zł.

Kto natomiast jest zwolniony z opłaty startowej? Są to osoby powyżej 60. roku życia. Natomiast mieszkańców Gminy Aleksandrów Łódzki obowiązuje zniżka 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu zapisu.

Pamiętajcie też o naszych trasach, które są bardzo przyjemne do biegania. Start oraz meta zostały zlokalizowane w, sprzyjającym odpoczynkowi i regeneracji, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim. To doskonałe miejsce, do którego warto zabrać swoich najbliższych, tym bardziej że zaplanowano również biegi towarzyszące dla dzieci. Należy jeszcze wspomnieć, że trasa biegu na dystansie 21,097 km posiada atest PZLA. Zlokalizowane na niej będą 3 punkty odżywiania z wodą, izotonikami i posiłkiem dla zawodników. Jeden punkt znajdzie się także na mecie biegu. Trasy obydwu dystansów oznaczone zostaną co kilometr. Dla zawodników startujących na dystansie 5 km punkt odżywiania zlokalizowany będzie na mecie. Poniżej prezentujemy mapki obu biegów.

Kolejne istotne i ciekawe informacje dotyczą formuły tegorocznego biegu. Tak, jak chwaliliśmy się już wcześniej, w tym roku mamy dwie nowe kategorie: Służby Mundurowe oraz Samorządowiec. Pierwsza z tych kategorii została stworzona dzięki temu, że z roku na rok w biegu startuje coraz więcej przedstawicieli środowiska „mundurowego”. Natomiast druga nawiązuje do 30-lecia samorządu terytorialnego, które obchodzimy w tym roku. Oczywiście nie zmienia to faktu, że pobiec mogą wszyscy i organizatorzy liczą na jak największą frekwencję. Tym bardziej, że nowe logo, nawiązujące do stylistyki moro jest zapowiedzią kolejnych niespodzianek, które są przygotowywane. Już teraz na stronie internetowej, gdzie trwa rejestracja na bieg, możecie składać zamówienia na pamiątkowe koszulki. Koszulkę w cenie 30 zł można zamówić tylko do końca czerwca. Ich projekt pokażemy Wam już niebawem!

Poniżej też kilka przydatnych adresów, które powinniście znać, jeżeli chcecie być na bieżąco z MORORUN!

Zapisy oraz regulamin biegów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php…
https://www.facebook.com/AleksandrowskiPolmaraton/
https://www.facebook.com/events/149938839417513

Strona biegu z wszystkimi informacjami w jednym miejscu: https://mororun.ebiegi.pl

Translate »