Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Plebiscyt Świetlna Stolica Polski – głosuj

12.12.2017
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

Choinka w zupełnie nowej odsłonie, sanie Św. Mikołaja z reniferami, ogromne prezenty i trzy przepiękne anioły. To wszystko dopełnione instalacjami na latarniach, koronami, parasolami świątecznymi oraz nowymi ozdobami w centrum miasta. Tak dumnie Aleksandrów Łódzki prezentuje się w konkursie „Świetlna stolica Polski”.

Plebiscyt ma na celu wyłonienie najpiękniejszych iluminacji świątecznych. Jednak, przede wszystkim,  akcja umożliwia realną pomoc. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, które zostaną przekazane na cel charytatywny. Konkurs składa się z dwóch etapów: wojewódzkiego oraz ogólnopolskiego. Szesnastu laureatów wojewódzkich otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł, a na zwycięzcę finału ogólnopolskiego czekają energooszczędne urządzenia AGD o wartości 40 000 złotych.

Co zrobić, żeby wygrać? Jeśli uważacie, że magicznie przyozdobiony Aleksandrów Łódzki powinien znaleźć się wśród zwycięzców, koniecznie zagłosujcie w plebiscycie. Pamiętajcie, że głosy można oddawać raz na dobę. Należy wejść na stronę konkursową: http://www.se.pl/swiecsie/ i spośród wszystkich miast wybrać Aleksandrów Łódzki. Głosowanie w etapie wojewódzkim rozpocznie się jutro i potrwa do 2 stycznia 2018 r.

Pamiętajmy, że ważny jest tutaj każdy głos. Wspólnie możemy pomóc najbardziej potrzebującym mieszkańcom Aleksandrowa Łódzkiego.

Ogólnopolska akcja „Świeć się z Energą” organizowana jest już po raz dziewiąty. Co roku projekt jednoczy mieszkańców wielu miast, które rywalizują ze sobą w szczytnym celu.

Translate »