Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Podejmij wyzwanie – śmieciobranie

03.06.2020
Dodane przez: Redaktor
Liczba wizyt:
Aktualności

 

 

Posprzątaj swoją najbliższą okolicę z sąsiadami, rodziną lub znajomymi, zrób zdjęcie efektów i odbierz aleksandrowskie gadżety. Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim zaprasza mieszkańców do udziału w akcji PODEJMIJ WYZWANIE – ŚMIECIOBRANIE, służącej walce z dzikimi wysypiskami i zaśmieconymi terenami.

Zasady akcji są proste – należy zgłosić zaśmiecone miejsce na terenie miasta lub gminy Aleksandrów Łódzki (na adres odpady@aleksandrow-lodzki.pl, lub www.facebook.com/aleksandrowlodzkiEKOmiasto/),  sfotografować je,  następnie doprowadzić to miejsce do porządku i ponownie je sfotografować. Te dwa zdjęcia (przed i po) powinny być umieszczone na facebookowym profilu Ekomiasto Aleksandrów Łódzki lub przesłane na adres mailowy odpady@aleksandrow-lodzki.pl. Zdjęcia zamieszczone w innym miejscu nie będą brane pod uwagę.

Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim przekaże uczestnikom akcji worki do zbierania śmieci. Po worki można się zgłaszać do Referatu Gospodarki Odpadami, zlokalizowanego przy Placu Kościuszki 4 w Aleksandrowie Łódzkim.

Po uprzątnięciu terenu koordynator akcji zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu pod numerem telefonu 42 270 03 40 lub na adres odpady@aleksandrow-lodzki.pl wskazując miejsce zgromadzenia worków w celu ich sprzątnięcia przez odpowiednie służby.

Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z zaakceptowaniem jej regulaminu. Regulamin akcji dostępny na stronie: www.aleksandrow-lodzki.pl oraz na facebook’owym profilu Ekomiasto Aleksandrów Łódzki.

 

Do pobrania: Regulamin akcji ŚMIECIOBRANIE(3)

Translate »