Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Pomagamy Robertowi zebrać pieniądze

21.10.2019
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Pomagamy Robertowi zebrać pieniądze na lek…
Zbiórki prowadzone są na:

zrzutka.pl

 

Robert o sobie:

Jestem 25-latkiem, choruję na nowotwór od 2 lat. Pierwsze oznaki miałem w 2017 roku, kiedy dostałem silne bóle podbrzusza. Kochając pracę, chodziłem do niej cały czas i brałem ketonal. Korzystając, że była majówka, udałem się z nasilającym się bólem do lekarza pierwszego kontaktu, który od razu stwierdził, że to może być nowotwór. Tego samego dnia miałem potwierdzenie w szpitalu. Następnego dnia operacja i konsylium lekarzy.

Świat przewrócił mi się do góry nogami. Od tamtego czasu nie poszedłem już do pracy, mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym bez możliwości podjęcia pracy. Otrzymałem wynik po operacji, że jest to guz mieszany komórek rozrodczych, utkanie potworniaka, utkanie guza pęcherzyka żółciowego i nasieniaka. Przeszedłem cykl chemioterapii ze skutkiem przerzutu na węzły chłonne. Z każdą chemią czułem się coraz gorzej.

Aktualnie stan zdrowia się pogorszył na tyle, że proszę Państwa o pomoc. Lekarze stwierdzili, że mam 2 miesiące życia i nie podadzą już chemii. Ostatnia deska ratunku to zakupienie oleju RSO, który wyleczy mnie, zaatakuje komórki nowotworowe nie psując organizmu i zmniejszy guz.

Na ten moment jestem przykuty do łóżka — nie mogę chodzić, plecy bolą, mam problem z nerką i stwierdzoną chorobę kręgosłupa Bastrupa.

Bardzo proszę o pomoc w tej ciężkiej dla mnie walce o życie. Chciałbym jeszcze tyle osiągnąć…

Translate »