Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Ponad 23 tysiące dotacji na uruchomienie działalności…

13.11.2020
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

…wsparcie pomostowe oraz szkolenia i doradztwo w biznesplanie. Taką pomoc można uzyskać w ramach projektu „Srebrny Biznes – rozwój przedsiębiorczości na terenie Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego”.

Projekt jest przeznaczony dla osób powyżej 30 roku życia, które mieszkają na terenie Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego, a więc także dla osób z Aleksandrowa Łódzkiego. W ramach projektu można otrzymać jednorazową dotację w wysokości 23 050 zł na uruchomienie działalności gospodarczej, wsparcie pomostowe w wysokości 2 250,00 zł na miesiąc (przez maksymalnie 12 miesięcy) oraz 48 godzin szkoleń biznesowych, a także wsparcie doradców ds. biznesplanów.

Składanie dokumentów rozpoczyna się 20 listopada i potrwa do 15 grudnia, ale może zakończyć się wcześniej, obowiązuje bowiem limit 30 wniosków. Komu nie uda się tym razem, może przygotować się do III edycji projektu, która zostanie ogłoszona prawdopodobnie w styczniu przyszłego roku.

Formularze rekrutacyjne można składać w HRP ul. Tymienieckiego 19a, 90-349 Łódź  w godz. 9-15 lub elektronicznie: olga.kucharska@hrp.com.pl.

Pytania można kierować do Olgi Kucharskiej – tel. kom.: 531 561 633, mail: olga.kucharska@hrp.com.pl.

Formularze do pobrania na stronach: hrp.com.pl/projekty/srebrny-biznes/ oraz www.ops@opsal.pl w zakładce Srebrny Biznes 50+.

Projekt realizowany przez HRP Group Sp. z o.o. oraz partnerów projektu: Miasto Łódź i Gminę Aleksandrów Łódzki.

Translate »