Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Poznaj szczegóły 29. Finału WOŚP w Aleksandrowie Łódzkim

30.01.2021
Dodane przez: Tomasz Barszcz
Liczba wizyt:
Aktualności

Już jutro 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Zobaczcie co czeka na Was w przestrzeni online a co w świecie realnym – offline.

Online:
Za pośrednictwem stron FB:

Aleksandrów Łódzki

Telewizja Aleksandrów Łódzki

WOŚP Aleksandrów Łódzki

pojawi się transmisja według programu:

13.30-14.00 ALEKSANDROWSKIE STUDIO WOŚP
14.00-14.45 Koncert dzieci i młodzieży z MDK (cz. 1)
Zespół „ABC” i „Kolorowe Nutki”, Agata Radek, Amelia Ruda-Rożniakowska (taniec), Dominika Grzechnik, Izabella Jasińska i Alan Szymczak (duet), „Kolorowe Nutki”, Natalia Izdebska i Zuzanna Lipska Alan Szymczak Natalia Nastarowicz (taniec), Izabella Jasińska, Karolina Włodarek w duecie z babcią
14.45-15.00 WEJŚCIE NA ŻYWO — TV Aleksandrów
15.00-15.45 Koncert on-line Bartka Grzanka (na żywo)
15.45-16.17 Koncert dzieci i młodzieży z MDK (cz. 2)
Zespół „Whisper Heads”
16.17-16.30 WEJŚCIE NA ŻYWO — TV Aleksandrów
16.30-17.00 Koncert kapeli „Aleksandrowianie”
17.00-17.30 ALEKSANDROWSKIE STUDIO WOŚP
17.30-17.45 WEJŚCIE NA ŻYWO — TV Aleksandrów
17.45-18.17 Koncert zespołu KAST
18.17-19.00 ALEKSANDROWSKIE STUDIO WOŚP
19.00-19.15 WEJŚCIE NA ŻYWO — TV Aleksandrów
19.15-19.50 Koncert zespołu ARSEN (cz. 1)
19.50-20.10 WEJŚCIE NA ŻYWO — TV Aleksandrów
20:00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA! – transmisja
Video mapping na Ratuszu Miejskim przy akompaniamencie Orkiestry Dętej OSP Aleksandrów Łódzki. Swój udział w światełku zaakcentują również Strażacy z OSP Aleksandrów Łódzki, którzy ze strażackiej wieży rozświetlą aleksandrowskie niebo na cztery strony świata!
20.10-20.37 Koncert zespołu ARSEN (cz. 2)

Aukcje WOŚP
Wszystkie aukcje przenieśliśmy do Internetu! Znajdziecie tam prawdziwy kiermasz różności, blisko 300 aukcji! Od weekendowego pobytu nad morzem, poprzez montaż klimatyzacji, po stylowe zabawki i kolekcjonerskie pamiątki! Z wszystkimi aukcjami zapoznać się możecie na stronie allegro.pl/uzytkownik/UMAleksandrow
Wielu wolontariuszy za pośrednictwem swojego profilu internetowego utworzyło własną e-skarbonkę wirtualną i zbiera również wpłaty internetowe za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych.
Nasza główna skarbona, do której cały czas możecie wrzucać pieniążki, dostępna jest pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/cpcnbt

 

Offline:
Kawiarenka AFS w formule „Na wynos”
Znana z poprzednich edycji WOŚP kawiarenka Aleksandrowskiego Forum Społecznego, w której można było nabyć domowe wypieki lokalnych mistrzów pieczenia i cukiernictwa, nie dość, że będzie otwarta, to jeszcze rozrośnie się do aż 4 lokalizacji!
31 stycznia każdy będzie mógł się zaopatrzyć w słodkie przysmaki „na wynos” odwiedzając Park Miejski, Osiedle Słoneczne (przy Intermarche) lub Rąbień przy Przedszkolu Sielankowo. Poza tym ciasto będzie można nabyć w specjalnym punkcie „Drive Thru” dla zmotoryzowanych przy ul. Wojska Polskiego. W punktach dostępne będą limitowane wersje wyszywanych maseczek z sercem WOŚP dla pierwszych klientów, którzy w dniu finału pojawią się po „słodki zakup”. Kawiarenki będą funkcjonowały w godzinach 14:00 – 18:00, z wyjątkiem tej w Parku Miejskim, która będzie funkcjonowała aż do 20:00!
Warto wspomnieć, że kawiarenka w parku oraz punkt dla zmotoryzowanych przy ul. Wojska Polskiego będą wyposażone w terminale płatnicze i będzie tam możliwość płatności kartą.

Najdłuższy koncert w historii Aleksandrowa Łódzkiego
Doskonale wiemy, że nie możemy Was zaprosić w tym roku na tradycyjny koncert, ale mamy na to rozwiązanie 🙂
Skoro mieszkańcy nie mogą przyjść na wydarzenie, by bawić się pod sceną, koncert przyjedzie do nich i to dosłownie – na dachu specjalnie przygotowanego, piętrowego autobusu. Autobus wyposażony w system nagłośnieniowy i uzbrojony w najlepszych muzyków z Bartkiem Grzankiem na czele, wyruszy 31. stycznia o godz.15:00 i będzie jeździł ulicami Aleksandrowa Łódzkiego przez około godzinę. W tym czasie powinien dotrzeć w każdy rejon naszego miasta, rekompensując w ten sposób chwilowy brak tradycyjnych koncertów WOŚPowych.

Bieg „Pokaż Serce”
Tradycyjny WOŚPowy bieg „Policz się z cukrzycą” przeszedł covidową modyfikację. W tym roku to bieg lub marsz indywidualny, w którym każdy decyduje o dystansie i czasie w jakim chce pokonać wybraną przez siebie trasę. Jedynym wspólnym mianownikiem jest to by tak zaplanować trasę by miała kształt serca! Już spływają pierwsze relacje uśmiechniętych biegaczy oraz ich wychodzone i wybiegane rysunki serc na mapie. Wszystkie zdjęcia opublikujemy w serwisach społecznościowych.

Kwestowanie w dniu finału i wcześniej
Przypominamy, że 31 stycznia od 7:00 rano będziemy wydawać puszki wolontariuszom, którzy zapisali się do naszego sztabu. Możecie ich spotkać na ulicy w ciągu całego dnia. Wolontariusze wyposażeni będę w standardowe puszki, identyfikatory i serduszka.
Cały czas działają skarbony stacjonarne w wybranych lokalizacjach. Pełna mapa skarbon znajduje się pod adresem https://arcg.is/1LqHKH

ŚWIATEŁKO DO NIEBA o 20:00!

Video mapping na Ratuszu Miejskim przy akompaniamencie Orkiestry Dętej OSP Aleksandrów Łódzki. Swój udział w światełku zaakcentują również Strażacy z OSP Aleksandrów Łódzki, którzy ze strażackiej wieży rozświetlą aleksandrowskie niebo na cztery strony świata!

 

 

 

 

Translate »