Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Pracujemy nad strategią promocji

03.09.2020
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności
W tym tygodniu zakończyliśmy przyjmowanie ankiet wypełnianych przez mieszkańców miasta i  gminy Aleksandrów Łódzki.  Zgromadzone odpowiedzi i opnie zostaną teraz szczegółowo przeanalizowane i przedstawione w nowej strategii promocji.

Wystartowaliśmy również z kolejnym kwestionariuszem. Ankieta skierowana jest do osób, które nie są mieszkańcami Aleksandrowa Łódzkiego. Jej celem jest sprawdzenie jak nasze miasto i  gminę odbierają osoby, które na co dzień tutaj nie żyją. W Aleksandrowie np. pracują lub biorą udział w wydarzeniach kulturalnych. Zależy nam na uzyskaniu jak najszerszej informacji zwrotnej. Dlatego zwracamy się z prośbą do mieszkańców, by zachęcali swoich znajomych z innych miast do udziału w badanu. Ankieta znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/voad6bND32gZf5Zw7.
Udział w ankiecie jest anonimowy, na odpowiedzi czekamy do 21 września.
Prace nad Strategią promocji Aleksandrowa Łódzkiego prowadzi Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim. W przypadku dodatkowych pytań lub chęci szerszej wypowiedzi w badaniu dotyczącym atrakcyjności naszej gminy zachęcamy do kontaktu: promocja@aleksandrow-lodzki.pl

Translate »