Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Propozycje na weekend

13.04.2018
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Najbliższy weekend zapowiada się dość interesująco, a prognozowana pogoda zachęca do wyjścia z domu.

Jeśli ktoś nie ma jeszcze sprecyzowanych planów, zachęcamy w najbliższą niedzielę 15 kwietnia do udziału w quizie ogrodniczym. W godzinach 13.00-15.00 Witold Czuksanow poprowadzi quiz z nagrodami dla wszystkich uczestników — „Polska w kwiatach”. Miejsce spotkania: park miejski.

Chwilę po zakończeniu quizu, bo o godz. 15.30 rozpocznie się Koncert Chórów Ziemi Łódzkiej „W hołdzie papieżowi Janowi Pawłowi II”. To już aleksandrowska tradycja. Koncert odbędzie się w Kościele św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim.

Warsztaty „Jak jeść, żeby schudnąć?” odbędą się również w niedzielę w klubie BLU fitness w godz. 12.30-16.00. Wejście jest bezpłatne, ale trzeba się wcześniej zapisać pod numerem telefonu 511 273 848.

Warto również poświęcić chwilę na przygotowanie i zgłoszenie projektu zadania w ramach Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Termin zgłaszania pomysłów upływa bowiem już w środę 18 kwietnia o północy. Przypominamy, że zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie w formie elektronicznej, a formularz znajdziecie Państwo na stronie www.aleludzki.pl.

Translate »