Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Przygotowania do WOŚP idą pełną parą

20.11.2019
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

Przygotowania do WOŚP w Aleksandrowie Łódzkim nabrały tempa. Dlatego chcemy przypomnieć o najważniejszych kwestiach na ten moment. Pamiętajcie, że rejestracja wolontariuszy w naszym sztabie trwa tylko do końca listopada. W celu zgłoszenia, należy wypełnić formularz dostępny pod adresem: iwolontariusz.wosp.org.pl Osoby niepełnoletnie muszą poprosić rodzica lub opiekuna prawnego o pomoc w zgłoszeniu i założeniu konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Wspólnie dbamy o to, aby tegoroczny wynik osiągnięty przez WOŚP znów był rekordowy. W tym celu prowadzona jest także Zbiórka „Rzeczy Osobliwych”, do udziału w której zachęcamy mieszkańców Aleksandrowa. Poszukujemy przedmiotów, które będzie można wylicytować na aukcjach internetowych oraz na scenie w dniu finału. Aleksandrowski sztab czeka na rzeczy, które mogą uzyskać zainteresowanie potencjalnych nabywców. Gadżety można przynosić do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim (Plac Kościuszki 4).

Celem 28. Finału WOŚP jest pozyskanie środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Translate »