Fundusze Europejskie
Profil zaufany

8. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego.

11.02.2020
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności

Wystartowały już zapisy elektroniczne na 8. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego. Pobiec można na dwóch dystansach: 5 kilometrów oraz 21,097 km.

Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i rezerwowania terminu 15. sierpnia, by wziąć udział w  największej imprezie biegowej na terenie Aleksandrowa Łódzkiego. Warto zaznaczyć, że w tym roku mamy dwie nowe kategorie: Służby Mundurowe oraz Samorządowiec.

Z zapisami nie ma co zwlekać. Tak, jak poprzednio, osoby które w półmaratonie zarejestrują się wcześniej, zapłacą mniej. Rejestracja do końca marca gwarantuje opłatę w wysokości 50 zł. W następnych terminach będzie już drożej. Opłata startowa wyniesie kolejno 65 zł (do końca czerwca) oraz 80 zł (do 7. sierpnia). Po zamknięciu zapisów elektronicznych, w Biurze Zawodów, trzeba będzie zapłacić 110 zł. Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 30 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, uczestnicy będą musieli zapłacić o 20 złotych więcej.

Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej. Mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty – zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.

Na stronie internetowej, gdzie trwa rejestracja na bieg, można również nabyć pamiątkową koszulkę w cenie 30 zł. Zamówienia na koszulki można składać tylko do końca czerwca.

Organizatorem biegu jest Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim.

Zapisy oraz regulamin biegu dostępne pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5504

Translate »