Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Siatkarki ”LIBERO VIP” z awansem do finałów MWŁ w kat.”4”.

09.04.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Zwycięstwem w grupie i awansem z I miejsca do Finałów rozgrywek Ligi Wojewódzkiej w kat.”4″ zakończyły wczoraj swoje mecze młode siatkarki „Libero VIP” podczas  Turnieju Półfinałowego w Konstantynowie Łódzkim.

Nasza drużyna pokonała wszystkie grupowe rywalki tracąc jedynie seta i zagra 22 kwietnia w Turnieju Finałowym Ligi Wojewódzkiej, który odbędzie się w hali łódzkiego MOSiR-u.

Dziewczęta rozegrały wspaniałe zawody, podczas których mogły liczyć na doping przybyłych na Turniej kibiców Klubu. Ręce momentami same składały się do oklasków, bo świetne obrony oraz znakomita zagrywka szybko studziły zapędy rywalek.

Słowa uznania należą się wszystkim naszym zawodniczkom, bo wszystkie po prostu zagrały znakomicie, prezentując wysoki poziom gry i doskonałą skuteczność.

Trzeba zaznaczyć, że jest to debiut w Lidze naszego zespołu w tej kategorii, a wyniki już teraz wyglądają bardzo dobrze.

Trzeba pochwalić także organizatorów zawodów, którzy stanęli na wysokości zadania i zadbali o profesjonalizm i sprawne przeprowadzenie całego Turnieju.

Mamy zatem awans do Finałów i tam powalczymy o kolejny tym razem już do Mistrzostw Polski. Gratulujemy młodym siatkarkom wyniku i czekamy na kolejne tak wspaniałe wiadomości z siatkarskich parkietów…Brawo „Libero VIP” !!!

 

Wyniki:

„Libero VIP”  2:0  UKS-Ozorków

„Libero VIP”  2:1  WKS-„Siatkarz” Wieluń I

„Libero VIP”  2:0  WKS-„Siatkarz” Wieluń II

 

Skład:

Ola Chrzanowska, Maja Grabarczyk, Zosia Sobanty, Wiktoria Kasza, Zosia Dobroniak.

Opiekun Drużyny: Sylwester Grabarczyk.

 

Translate »