Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Smolarek otworzył ulicę imienia Włodzimierza Smolarka

14.06.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Były piłkarz reprezentacji Polski i Honorowy Obywatel Aleksandrowa Łódzkiego wraz z mamą Moniką wspólnie otworzyli ulicę im. Włodzimierza Smolarka, która znajduje się w pobliżu stadionu Widzewa Łódź.

– To jest coś specjalnego. Szkoda, że ojca już nie ma i sam nie może tego zobaczyć. Widać jednak, że to co zrobił dla Widzewa, dla Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie mieszkał i całej Polski było czymś specjalnym. Jestem bardzo dumny, że jestem jego synem – powiedział Ebi Smolarek po uroczystym przecięciu wstęgi.

Następnie Ebi wraz z mamą udali się na stadion, by obejrzeć mecz Widzewa Łódź z Sokołem Aleksandrów Łódzki (4:1). Przed spotkaniem w towarzystwie burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Jacka Lipińskiego, pani Monika wraz z Ebim w ramach podziękowań otrzymali pamiątkową fotografię z wizerunkiem dwóch piłkarzy reprezentacji Polski (Włodzimierza i Ebiego). Były również przemówienia. Burmistrz Jacek Lipiński podkreślił, że Włodzimierz Smolarek był znakomitym piłkarzem oraz świetnym kolegą z Aleksandrowa Łódzkiego.

Ebiego Smolarka będzie można spotkać podczas sobotniego meczu w Dni Aleksandrowa pomiędzy drużyną z naszego miasta a Reprezentacją Polskich Dziennikarzy. Ebi jest kontuzjowany, dlatego wystąpi w roli trenera naszej drużyny.

fot. Mariusz Radowicz

[youtube_player v=”FrlSRpzkJIc”]
Translate »