Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Spotkanie autorskie z BLUE CAFE

02.03.2020
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności
Informujemy, że planowane na 5. kwietnia spotkanie z Dominiką Gawędą oraz Pawłem Rurak-Sokalem z zespołu Blue Cafe nie odbędzie się w tym terminie. O nowej dacie wydarzenia poinformujemy, jak sytuacja związana z koronawirusem COVID-19 w naszym kraju się ustabilizuje. W związku z powyższym, prosimy o zachowanie wejściówek – cegiełek charytatywnych, które nie tracą swojej ważności i uprawniają do udziału w wydarzeniu w późniejszym terminie.

Wydarzenie poprowadzi Leszek Bonar – znany dziennikarz telewizyjny. Podczas spotkania, muzycy opowiedzą o kulisach swojej pracy. Będzie można także delektować się muzycznym występem, który uświetni spotkanie. Piosenki śpiewane przez Blue Cafe przypadają do gustu osobom lubiącym muzykę przepełnioną pięknymi melodiami oraz ciekawymi aranżacjami.
Wejściówki  dostępne są w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą (pl. Kościuszki 4) po uiszczeniu darowizny (min. 20 zł) na rzecz Magdaleny Kwiatkowskiej zmagającej się z nowotworem piersi. Kobieta jakiś czas temu przeszła mastektomię. Niestety niedawno wykryto u niej  przerzuty do kości. Teraz jedyną szansą pani Magdy jest bardzo drogie leczenie. Dlatego właśnie uruchomiona została zbiórka publiczna na leczenie kobiety.

 

Translate »